Alışveriş Sepetim
24
26

LightBlue Bean+

Fiyat:
72,00 USD + KDV
KDV Dahil:
2.039,04 TL
365,16 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda


 
LightBlue Bean +, Bluetooth Low Energy (BLE) kullanarak kablosuz olarak programladığınız PunchThrough Design'dan Arduino uyumlu bir geliştirme kartıdır. Bean + BLE projenizi mümkün olduğunca çabuk ve hızlı bir şekilde çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır ve bu yüzden PunchThrough bir dahili lityum polimer pil, lehimsiz başlıklar ve hatta bir çift Grove konektörü içerir. Kartta bir sıcaklık sensörü ve bir ivmeölçer ile üç renkli bir LED bulunur. Bu sayede üzerinde yeterli giriş ve çıkış bulunmaktadır, böylece herhangi bir eklenti kartına ihtiyaç duymadan programlamaya başlayabilirsiniz!
 
Bean +, favori platformlarınızdan programlanabilir: OS X, Windows, iOS ve Android. Tüm programlar kablosuz olarak yapılır ve hatta birden fazla kartı bir kerede programlayabilirsiniz - hepsi de Bean + üzerindeki LBM313 BLE modülü sayesinde. PunchThrough ayrıca Arduino skeçlerini derlemek ve diğer programlama amaçlı olarak Arduino IDE'ye dayanan Windows ve OS X için Bean Loader'ı da sağladı.

Ayrıca, RF amplifikatörü ile Bean +, ideal koşullarda 400 metreye (1.300 feet) kadar ya da akıllı telefonunuza 250 metre (820 feet) kadar diğer Bean + üniteleriyle iletişim kurabilir.
 
Her Bean + 600mAh şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir, düşük güçte olacak şekilde programlandığında bir şarjdan bir yıldan uzun bir süre çalışır. Eklenen microUSB gittiğiniz her yere Bean + 'ı şarj etmenizi sağlar. Bean +, çalışma voltajı olarak 3,3V veya 5V arasında seçim yapmanızı sağlayan bir düğmeye sahiptir.


Dokümanlar:
 
------------------------------------------
 

Description: The LightBlue Bean+ is an Arduino-compatible development board from PunchThrough Design that you program wirelessly using Bluetooth Low Energy (BLE). The Bean+ was specifically designed to get your BLE project up and running as quickly as possible, and that’s why PunchThrough has included an onboard lithium polymer battery, solderless headers and even a pair of Grove connectors. The board includes a temperature sensor and an accelerometer, as well as a tricolor LED, which means there are enough inputs and outputs onboard so you can start programming out of the box without the need for any add-on boards!


The Bean+ can be programmed from your favorite platforms: OS X, Windows, iOS and Android. All programming is done wirelessly, and you can even program multiple boards at once — all thanks to the LBM313 BLE module on the Bean+. PunchThrough has also provided the Bean Loader for Windows and OS X, which relies on the Arduino IDE to compile your Arduino sketches and for other programming purposes. Additionally, with its RF amplifier, the Bean+ can communicate with other Bean+ units from up to 400 meters (1,300 feet) under ideal conditions, or 250 meters (820 feet) to your smartphone.


Every Bean+ has a 600mAh rechargeable battery, running for longer than a year on one charge when programmed with a low-power sketch. The added microUSB port allows you to charge the Bean+ wherever you go. The Bean+ even has a switch that lets you choose between 3.3V or 5V as the operating voltage. So no more voltage level translation to make the Bean+ work with your favorite accessories.


Note: This item may take longer to process due to battery installed in the equipment, and therefore does not qualify for same-day shipping policy. Additionally, this board cannot be shipped via Ground or Economy methods to Alaska or Hawaii. Sorry for any inconvenience this may cause.

 

Features:
 

 • 600maH Rechargeable Battery
 • Dual-Voltage Operation
 • 3.3V Regulator
 • 5V Regulator
 • Long Range (300+ meters)
 • Grove Connectors
 • Addon Board Support
 • 16 GPIO
 • 3-Axis Accelerometer
 • Temperature Sensor
 • RGB LED
 • OS X, iOS, Windows and Android Support
 • Bluetooth Low Energy

 


 
Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-WRL14199
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.