Alışveriş Sepetim
33,2
35,2

Müşteri Hizmetleri

Kullanım Şartları

Kullanım Şartları 

DomiRobot bir Domino Fiber Optik San.ve Tic. Ltd.Şit. firmasıdır. DomiRobot sitesinin bütün hakları Domino Fiber Optik San.ve Tic.Ltd.Şti.'ne aittir. Domino Fiber Optik San.ve Tic. Ltd.Şti. bundan sonra DomiRobot olarak anılacaktır.
 
DomiRobot.com websitesine girmeniz veya 
DomiRobot.com websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan DomiRobot sorumlu değildir. DomiRobot sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

DomiRobot, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 

DomiRobot, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi DomiRobot'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. DomiRobot, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

DomiRobot bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, DomiRobot markası ve diğer markalar, www.domirobot.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. DomiRobot'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

DomiRobot.com’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. DomiRobot.com’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar. 

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının DomiRobot'un banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir.

Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 10 gün içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir. 


DomiRobot, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

 

Domino Fiber Optik San.ve Tic. Ltd.Şti.
Organize Sanayi Bölgesi 33. Cad No:23 Melikgazi / KAYSERİ  - TÜRKİYE
T: +90 (352) 322 3030
F: +90 (352) 322 3032


Müşteri Hizmetleri Ana Sayfası


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.