Alışveriş Sepetim
31,5
34

SparkFun Ardumoto Shield Kit

Fiyat:
22,00 USD + KDV
KDV Dahil:
831,60 TL
Havale / EFT:
814,97 TL
151,97 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo


 
Robotlar eğlencelidir ve Arduino'lar kolaydır, bu yüzden Arduino cihazınızı basit bir iki motor devreyi kontrol etmek için gereken her şeyi içeren bir kit olsaydı hoş olmaz mıydı? SparkFun Ardumoto Shield Kiti, ilgilenen tüm robot meraklıları için mükemmeldir ve bir Ardumoto Shield'in yanı sıra lastik, motor, konektör ve kablo çifti içerir. Ve tabii ki, hepsi klasik bir SparkFun kırmızı kutuya (bir robot şasi olarak kullanışlı olabilir) konuldu.
 
Ardumoto Shield, Arduino için kullanımı kolay bir çift motor kontrol cihazıdır. Arduino ile birlikte Ardumoto, RC araçları ve hatta küçük otonom robotlar için harika bir kontrol platformu oluşturur. Ardumoto'nun üzerinde - ortadaki büyük, siyah çip - en sevdiğimiz çift kanallı motor sürücülerinden biri olan ve her kanal için 2A'ya kadar çıkabilen bir L298. Kart, gücünü Arduino kartı ile aynı Vin hattından alıyor, aktif yönü belirtmek için mavi ve sarı LED'ler içeriyor ve tüm sürücü hatları arkadan EMF'den korunuyor.

OUT1 / 2'ye bağlı motor kontrolü, dijital hat 12'ye (A yönü) ve dijital hat 3'e (PWM A) bağlanır. OUT3 / 4'e bağlı motor kontrolü, dijital hat 13'e (B yönü) ve dijital hat 11'e (PWM B) bağlanır.
 

Kit İçeriği:
 


Dökümanlar:
 --------------------------------------------

Robots are fun and Arduinos are easy, so wouldn?t it be nice if there were a kit that included everything you need to get your Arduino device set up to control a simple two motor circuit buddy? The SparkFun Ardumoto Shield Kit is perfect for any interested robot enthusiasts and includes an Ardumoto Shield as well pairs of tires, motors, connectors, and wires. And, of course, it?s all stuffed in a classic SparkFun red box (which may come in handy as a robot chassis).The Ardumoto Shield is an easy-to-use dual motor controller for Arduino. Combined with an Arduino, the Ardumoto makes a fantastic controller platform for RC vehicles or even small autonomous robots. At the heart of the Ardumoto ? the big, black chip right in the middle ? is an L298, one of our favorite dual-channel motor drivers around, capable of driving up to 2A per channel. The board takes its power from the same Vin line as the Arduino board, includes blue and yellow LEDs to indicate active direction, and all driver lines are diode protected from back EMF.


Control for motor attached to OUT1/2 is connected to digital line 12 (direction A) and digital line 3 (PWM A). Control for motor attached to OUT3/4 is connected to digital line 13 (direction B) and digital line 11 (PWM B).


Note: The motors included with this kit are not compatible with the Wheel Encoder kit. Sorry for the inconvenience.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-KIT13201
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.