• Tüm Kategoriler
  • SparkFun ESP32 Thing Power Control Shield

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   DomiPuan : 564
   Fiyat:
   43,60 USD + KDV
   KDV Dahil:
   664,97 TL
   102,98 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo   SparkFun ESP32 Thing Güç Kontrol Shield’i, ESP32 Thing'in, bir sonraki projenizi kontrol etmek için çok çeşitli seçenekler sunarak, bir DC yüküne 5A'ya kadar çıkmasını sağlar! 5-28VDC'lik bir varsayılan voltaj aralığıyla, bu shield’a iki yoldan biriyle güç bağlanabilir. Birincisi barrel konektörü, ancak maksimum akım derecesi 2.5A'dır (hafif yükler için tasarlanmıştır). İkinci seçenek VCC, toprak ve 5V çıkış için bağlantıları olan 3 pinli vida terminali üzerindedir. Besleme voltajı ESP32 Thing'e güç sağlamak için 5V'a kadar ve ayrıca ağır yükler altında board u serin tutmak için bir fan olarak düzenlenir.

   Kartın üzerinde NXP Semiconductors tarafından üç MC33926 motor sürücüsü bulunmaktadır. Kart teorik olarak toplam 30A'ya kadar geçiş yapabilmesine rağmen, kart ve konektörlerdeki güç izleri sadece altı çıkış pini boyunca toplam 10A'ya kadar test edilmiştir. DC yüklerin açılıp kapatılmasıyla birlikte, MC33926, 2, 4 ve 6 çıkış pinlerine bağlanan üç dahili akım sensörüne sahiptir. Akım sensörlerinin her biri, her akımın kazancını ayarlamak için bir LMV358 işlem amplifikatörüne bağlanır.

   Sadece sürücü başına bir akım sensörüne sahip olan MC33926'nın bir dezavantajı nedeniyle, 5A'dan daha küçük yükler için Güç Kontrol Shield’i'na bir özellik eklendi. Daha küçük yükler için, lehim köprüsünün temizlenmesi ve uygun geri besleme dirençlerinde lehimleme, ESP32 Thing'e yerleşik 12 bit analogdan dijitale dönüştürücünün (ADC) hassasiyetini en üst düzeye çıkarabilir. Aşağıda Hookup Rehberinde yazılı tam bir tablo var.

   Not: Bu ürün sadece SparkFun ESP32 Thing Güç Kontrol Shield’i içerir. ESP32 Thing, headerlar ve isteğe bağlı termal gap filler ayrıca satın alınması gerekir.
    

   GET STARTED WITH THE ESP32 POWER SHIELD GUIDE


   Dökümanlar:
       ----------------------------------------

   Description: The SparkFun ESP32 Thing Power Control Shield enables the ESP32 Thing to switch up to 5A of a DC load, providing a wide variety of options to control your next project! With a default voltage range of 5–28VDC, power can be connected to this shield in one of two ways. The first is the barrel connector, but with a maximum current rating of 2.5A (designed for light loads). The second option is on the 3-pin screw terminal, which has connections for VCC, ground and a 5V output. The supply voltage is regulated down to 5V to power the ESP32 Thing, as well as a fan to keep the board cool under heavy loads.


   At the heart of the board are three MC33926 motor drivers by NXP Semiconductors. While the board is theoretically capable of switching up to 30A total, the power traces in the board and connectors have only been tested up to 10A total across the six output pins. Along with switching DC loads on and off, the MC33926 has three built-in current sensors, which are connected to output pins 2, 4 and 6. Each of the current sensors is connected to an LMV358 operational amplifier to adjust the gain of each current measurement.


   Due to a drawback with the MC33926 only possessing one current sensor per driver, we’ve added a feature to the Power Control Shield for loads smaller than 5A. For smaller loads, clearing the solder jumper and soldering in the appropriate feedback resistors can maximize the sensitivity of the 12-bit analog-to-digital converter (ADC) built into the ESP32 Thing. We have a full table written in our Hookup Guide below.
   Note: This product only includes the SparkFun ESP32 Thing Power Control Shield. The ESP32 Thingheaders and optional thermal gap filler will need to be purchased separately.    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSPA-DEV14155
   MarkaSparkfun
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   Ürün Etiketleri


    
   Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
   Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
         


    
   Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
   YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
   Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
       Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
            
     

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.