• Tüm Kategoriler
  • SparkFun AutoDriver - Stepper Motor Driver (v13)

   SparkFun AutoDriver - Stepper Motor Driver (v13)
   SparkFun AutoDriver - Stepper Motor Driver (v13)
   SparkFun AutoDriver - Stepper Motor Driver (v13)
   SparkFun AutoDriver - Stepper Motor Driver (v13)
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   DomiPuan : 318
   Fiyat:
   38,22 USD + KDV
   KDV Dahil:
   375,28 TL
   375.28 www.domirobot.com
   49,35 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   SparkFun AutoDriver kartı STMicro L6470 dSPIN step motor sürücüsünü temel alır. Bu güçlü çip, bir SPI bağlantısı üzerinden 3Arm'de 8 ile 45V arasında bir voltaj ile bir adım motorunu kontrol etmenizi sağlar. AutoDriver kartı, birden fazla anakartla bile bir projeye kolayca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Motorlarınızı ve SPI uyumlu mikrodenetleyicinizi bağlayın ve çalışmaya başlayın.

   STMicro’nun L6470 bir 3A, 8–45V bipolar step motor sürücüsüdür. Dahili aşırı akım tespiti, düşük gerilim tespiti, aşırı sıcaklık algılama, stop algılama, 5-bit ADC ve kullanıcı kumandası kontrolü veya sabit durdurma fonksiyonu olarak kullanılabilen bir anahtar girişi vardır. Aynı zamanda mikrostep destek (tam adım başına 128 mikrosteps) ve PWM sürücü voltaj sınırlama özellikleri.

   Çoğu step motor sürücüsünün aksine, dSPIN bir SPI bağlantısı üzerinden kontrol edilir. Hareket komutlarını otonom olarak yürütmesini sağlayan onboard 16MHz osilatöre sahiptir. Bu, kodunuzda daha fazla adım atmak anlamına gelmez! Ayrıca, sarsıntıların başlatılmasını ve durmasını önlemek için özelleştirilmiş hızlanma ve yavaşlama profillerini destekler. Tümleşik kayıtlar mevcut hızı ve yeri takip eder.

   SparkFun AutoDriver’ın donanımının bu yeni sürümü önceki revizyondan biraz farklı. Veri için basit 10 lu ribbon kablolar ve kontrol için 6 lı ribbon kablolarla birlikte multiple board işlemini kolaylaştırmak için değiştirilmiştir. Kütüphane de güncellendi, daha fazla bilgi aşağıda Hookup Guide' ı inceleyebilirsiniz.

   Lojik besleme gerilimi, hem 3,3V hem de 5V I / O seviyelerini destekler.
    
    

   GET STARTED WITH THE SPARKFUN AUTODRIVER GUIDE   Özellikler: 
    

   • Supports up to 128 Microsteps per Full Step
   • Daisy-Chain Capable
   • Over-Temperature Detect
   • Over-Current Detect
   • Under-Voltage Detect
   • PWM Drive-Voltage Limiting
   • SPI Controlled
   • Onboard Oscillator and Speed/Location Registers
   • Stall Detection
   • 5-bit ADC


   Dökümanlar:
    

     
    

   --------------------------------------------------------

   The SparkFun AutoDriver board is based on the STMicro L6470 dSPIN stepper motor driver. This powerful chip allows you to control a stepper motor with a voltage from 8 to 45V at 3Arms over an SPI connection. The AutoDriver board has been designed to be easily integrated into a project, even with multiple boards. Just connect your motors and your SPI-capable microcontroller and get steppin'!

   STMicro’s L6470 is a 3A, 8–45V bipolar stepper motor driver. It has built-in overcurrent detection, undervoltage detection, overtemperature detection, stall detection, a 5-bit ADC, and a switch input that can be used for either user jog control or as a hard stop function. As if that weren’t enough, it also features microstepping support (up to 128 microsteps per full step) and PWM drive voltage limiting. Please keep in mind that the L6470 requires a great deal more configuration and adds software complexity to your system.

   Unlike most stepper motor drivers, the dSPIN is controlled over an SPI link. It has an onboard 16MHz oscillator, which allows it to autonomously execute movement commands. That means no more counting steps in your code! It also supports customized acceleration and deceleration profiles to prevent jerky starts and stops. Onboard registers track current speed and location.

   This new version of the SparkFun AutoDriver’s hardware is slightly different from the previous revision. It has been modified to make it easier to daisy-chain multiple boards together with simple 10-conductor ribbon cables for data and 6-conductor ribbon cables for control. The library has been updated as well, with more information found in the Hookup Guide below.The logic supply voltage supports both 3.3V and 5V I/O levels.
    

   Diğer Özellikler
   Stok KoduSPA-BOB13752
   MarkaSparkfun
   Stok DurumuVar
   Kutu D-5

   Ürün Etiketleri   Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
   Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
         


    
   Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
   YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
   Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
       Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
            
     

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.