Alışveriş Sepetim
33,3
36,1

SparkFun Papa Soundie Audio Player

Fiyat:
34,01 USD + KDV
KDV Dahil:
1.359,04 TL
Havale / EFT:
1.334,58 TL
254,73 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün KargoSparkFun Papa Soundie, bu küçük kartın OGG Vorbis ve WAV tipi dosyalarını çözme kabiliyetine olanak tanıyan VS1000D audio codec IC bir ses çalma cihazıdır. Ses kayıt için bir SD kart ve Arduino ile programlanmış dahili bir ATmega328P ile projenize daha az donanım ve tanıdık bir programlama ortamında özel ses efektleri ekleyeceksiniz.
 
Papa Soundie, Little Soundie'nin yükseltilmiş sürümü olup, kullanıcı tarafından pano ile etkileşime geçmesine izin veren ama daha özelleştirilebilir seçenekler sunan benzer alanlara sahiptir.

Bu kartın üst kısmı Arduino Kontrollerini içerir. 2 analog giriş pini ve 7 dijital pini, sensörleri ve diğer girişleri kullanarak ses çalmayı kolayca kontrol etmek için ATMEGA328P üzerindeki üç PWM pini, SPI ve I2C iletişim pimlerini içerir.
 
Little Soundie'de izin verilenden daha fazla depolama alanına izin veren bir micro SD karttan oynatmak için 32 dosyaya kadar tetiklenebilir. SD kartta saklanan sesi çalmak için, 3,5 mm jakına güç verilen bir hoparlör takın, Papa Soundie kütüphanesini kullanan bir Arduino taslak yükleyin ve 'jammin' tuşuna basın.


Özellikler:
 
 • VIN 3.3V-9V, regulated to 3.3V
 • All IO 3.3V logic (not 5V tolerant)
 • Plays audio stored on micro-SD card
 • 4MB flash for boot firmware
 • Uses high-performance license-free OGG Vorbis decoder for compressed audio
 • Also plays .WAV type files
 • Customizable
 • Line-Out stereo analog output with SNR>90dB
 • Supports variable bit-rate and sample rates
 • Built-in Arduino
 • I2C & SPI
 • 2 Analog Inputs
 • 7 Digital IO pins (3 PWM)

Dökümanlar:
 
------------------------------------------------------------------

The SparkFun Papa Soundie is an audio playback device breaking out VS1000D audio codec IC allowing this little board the ability to decode OGG Vorbis and WAV type files. With an SD card for sound storage and a built-in ATmega328P programmed with Arduino you?ll be adding custom sound effects to your project with less hardware and in a familiar programming environment.
 

The Papa Soundie is the upgraded version of the Little Soundie with similar areas that allow you, the user, to interact with the board but with more customizable options. The top section of this board contains the Arduino Controls. We?ve broken out 2 analog input pins and 7 digital pins, which includes three PWM pins, SPI and I2C communication pins on the ATMEGA328P to easily control audio playback using sensors and other input.

Up to 32 files can be triggered to play from a micro SD card allowing for more storage space than that allowed on the Little Soundie. To play the audio stored in the SD card, plug in a powered speaker to the 3.5mm jack, upload an Arduino sketch the uses the Papa Soundie library, and start jammin'.


Note: Speakers are required for the Papa Soundie, not headphones. Headphones won?t break anything but you won?t get any sound either.
 

GET STARTED WITH THE SPARKFUN PAPA SOUNDIE GUIDE

 

Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-DEV14554
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.