Alışveriş Sepetim

SparkFun Little Soundie Audio Player

Ürün Stoklara Girince Haber Almak İster misiniz?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
SparkFun Little Soundie, bu küçük kartın OGG Vorbis ve WAV tipi dosyalarını çözme kabiliyetine izin vererek, VS1000D audio codec IC eğlenceli ve kullanımı kolay bir ses çalma cihazıdır. Little Soundie, ses dosyalarınız için dahili USB depolaması ve ses çalmayı tetiklemenin basit yöntemleri ile projenize, prop veya kostümünüze ses efektleri eklemeyi kolaylaştırır. Seçtiğiniz ses dosyalarını çalmanın ötesinde, Little Soundie'nin sadece dört basit adımda kurulumu oldukça kolaydır: bir mikro USB kablosu kullanarak bilgisayarınıza bağlayın, güç / oynat düğmesine basın, istendiğinde diski biçimlendirin, sonra sadece sürükleyin ve .ogg veya .wav dosyalarını bırakın!
 
Little Soundie'de, kullanıcının board, Power / Play düğmesi, tetik pimleri, 3,5 mm jak ve mikro USB portu ve VSIDE pinleri ile etkileşime girmesine izin veren beş alan vardır ve bu alanların her biri operasyon için farklı işlevler sağlar. Güç / Oynat düğmesi hemen hemen söylendiği gibi, tüm dahili voltaj regülatörlerini tetikleyen VS1000D'yi açar. Kartın sol tarafındaki tetik pimleri, Little Soundie'deki her parçayı bir ikili koda göre harekete geçirirken, 3,3 V'luk anlık bir bağlantı sesin çalınmasını tetikleyecektir (bu konuda aşağıdaki Hookup Guide'da ayrıntılı olarak ele alacağız). 3,5 mm jak ve mikro USB konektörü kartınız için giriş ve çıkışlar sağlar. Son olarak, tahtanın sağ tarafında, IDE aracılığıyla Little Soundie'nin herhangi bir işlevini değiştirmenize veya eklemenize izin veren VSIDE UART programlama pimleri bulunur.

Özellikler:
 
 • VIN 3.3V-5.5V
 • All IO 3.3V logic with pull down resistors (not 5V tolerant)
 • Plays audio stored on 4Mb SPI Flash
 • Load audio on USB Mass Storage
 • Uses high-performance license-free Ogg Vorbis decoder for compressed audio
 • Also plays .WAV type files
 • Customizable
 • Line-Out stereo analog output with SNR>90dB
 • Supports variable bit-rate and sample rates
 • 6 GPIO for triggering audio playback (Binary Coded)
 • Programming free!

Dökümanlar:
 

------------------------------------------------------------------
 

The SparkFun Little Soundie is a fun and easy-to-use audio playback device breaking out the VS1000D audio codec IC allowing this little board the ability to decode OGG Vorbis and WAV type files. The Little Soundie makes adding sound effects to your project, prop, or costume easy with the built-in USB mass storage for your audio files and simple methods of triggering audio playback. Beyond playing back your chosen audio files, the Little Soundie is remarkably easy to set up, with just four simple steps: connect to your computer using a micro-USB cable, press the power/play button, format the disk when prompted, then just drag and drop your .ogg or .wav files!

There are five areas on the Little Soundie that allows you, the user, to interact with the board, the Power/Play button, the trigger pins, the 3.5mm jack and micro-USB port, and the VSIDE pins and each of these areas provide different functions for operation. The Power/Play button is pretty much what it says it is, it turns on the VS1000D which then triggers all the internal voltage regulators. The trigger pins on the left side of the board activate each track on the Little Soundie based on a binary code while a momentary connection to 3.3V will trigger the audio to playback (we go into good detail about this in the Hookup Guide below). The 3.5mm jack and micro-USB connector provide your input and outputs for the board. Finally on the right side of the board are the VSIDE UART programming pins which allow you to change or add any functionality of the Little Soundie through the IDE.


Note: Speakers are required for the Little Soundie, not headphones. Headphones won’t break anything but you won’t get any sound either.
 

GET STARTED WITH THE SPARKFUN LITTLE SOUNDIE GUIDE


 
Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-DEV14006
MarkaSparkfun
Stok DurumuStokta Yok.

Ürün Etiketleri


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.