• Tüm Kategoriler
    • SC/APC SM G652D F/O Pigtail L:1.5m (12 Renk)

      SC/APC SM G652D F/O Pigtail L:1.5m (12 Renk)
      SC/APC SM G652D F/O Pigtail L:1.5m (12 Renk)
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 60
      Fiyat:
      8,10 USD + KDV
      KDV Dahil:
      71,21 TL
      71.21 www.domirobot.com
      8,62 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      SC/APC Singlemode G652D Pigtail L:1.5m (12 Renk)

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino Blue Pearl Series
      Connector / Konnektör   SC/APC
      Cable Diameter / Kablo Çapı  0.9mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.4 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB

      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.

      Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPIG-00002
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar
      Kutu-7


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.