Alışveriş Sepetim
28,5
30,1

FX25 Batarya Yük Test Aleti 25W 4A

Fiyat:
13,11 USD + KDV
KDV Dahil:
448,23 TL
Havale / EFT:
437,02 TL
79,11 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

Ürün özellikleri

? Ayrı bir güç kaynağı tasarımı ile, ürünün ölçüm devresi ve ekran devresi, test altındaki güç kaynağının enerjisini tüketmez ve ölçüm daha doğru ve güvenilirdir.

? Yük giriş voltajı, giriş akımı, giriş gücü, deşarj süresi, deşarj maH, ürün sıcaklığı ve diğer bilgileri görüntüleyebilen LCD ekran.

? Düşük voltaj koruması, aşırı gerilim koruması, aşırı akım koruması, aşırı güç koruması ve aşırı sıcaklık koruması ile tam koruma mekanizması.

? Mevcut ayar, tornavida gibi ek aletlere ihtiyaç duymadan elle döndürülebilen uzun saplı bir potansiyometre kullanır.

? Müşterilerin yüksek hassasiyetli gereksinimlerini karşılamak için voltaj ve akım düzeltme fonksiyonu ile.

? Parametreler güç kapalı saklanabilir.

? Çeşitli güç kaynaklarına (ürün gücü, şarj cihazı, şarj hazinesi, vb.) yaşlanma veya fonksiyonel testlere uygulayın, çeşitli pil kapasitesi deşarj özelliklerini, masaüstü küçük yükünü test edin.
 


 

Ürün detayları

1, LCD ekran

Normal modda, LCD yük giriş voltajını ve yük sıcaklığını gösterir; Aşağı akım, yük akımı, güç, kapasite ve deşarj süresini gösterir.

Korumalı modda, LCD koruma kodunu görüntüler.

Ayar modunda, LCD çeşitli ayar parametre kodlarını ve parametre eşiklerini görüntüler.

2, yük akımı regülasyonu

Deşarj akımının büyüklüğü bir potansiyometre ile ayarlanabilir.

3, ses ve ışık alarmı

Yük açıldığında, çalışma göstergesi her zaman açıktır ve zil çalmaz. Yük kapalı olduğunda, çalışma göstergesi kapalı ve zil çalmıyor. Koruma moduna girdikten sonra, sesli uyarı alarmı bırakır ve çalışma göstergesi yanıp söner.

4, akıllı fan soğutma

Fan otomatik olarak başlar ne yük deşarj güç daha büyük 10W veya yük sıcaklığı daha büyük 40 °C.

5, deşarj kapasitesi ve deşarj süresi otomatik istatistikler, yük açık olduğu sürece (çalışma göstergesi her zaman açık) istatistikleri başlatmak için, yükü kapatın (çalışma göstergesi yanmıyor), istatistikleri durdurun, istatistik desteği güç aşağı depolama, İstatistikleri sadece bir tane temizleyin yöntem, LCD deşarj kapasitesini veya deşarj süresini gösterdiğinde ?-?? düğmesine basmaktır. Lütfen istatistikleri başlatmadan önce istatistikleri temizleyin. Maksimum deşarj kapasitesi (OAH) ve maksimum deşarj süresi (OHP) kurulum modunda açık veya kapalı olarak ayarlanabilir ve eşik boyutu ayarlanabilir. Eşik aşıldığında, yük otomatik olarak kapanır ve katılımsız deşarj deneylerini sağlar.

6. Mükemmel yazılım ve donanım koruma mekanizması ve yazılım koruma eşiği ayarlanabilir. Yazılım korumasından sonra çıkış kapatılır.

Donanım koruması:

Hem modül güç portu hem de yük giriş portu anti-ters korumaya sahiptir.

Yazılım koruması:

OVP-aşırı gerilim koruması (varsayılan 25.5V, aşırı gerilim korumasından sonra kendiniz ayarlanabilir, gösterge yanıp söner, LCD arayüzü OVP görüntüler);

Ocp-aşırı akım koruması (varsayılan 4.10A/5.10A, aşırı akım korumasından sonra kendiniz ayarlanabilir, çalışma göstergesi yanıp söner, LCD ekranlar OCP);

OPP- over güç koruması (varsayılan 25.5W/35.5W, kendi başına ayarlanabilir, güç korumasından sonra, çalışma göstergesi yanıp söner, LCD OPP yanıp söner);

OTP ? Over sıcaklık koruması (yük sıcaklığı 80 ° c?den büyük sonra aşırı sıcaklık koruması, çalışma göstergesi yanıp söner, LCD ekranlar OTP);

Lvp-düşük voltaj koruması (varsayılan 1.5V, düşük voltaj korumasından sonra kendiniz ayarlanabilir, çalışma göstergesi yanıp söner, sıvı kristal ekran LVP, akü deşarj testinde ve diğer uygulamalarda, uygun lvp?yi ayarlayın, bataryaya zarar vermemek için bataryayı aşırı deşarjı etkili bir şekilde önleyebilir)

7. Yük varsayılan olarak kapatılır. Açıldıktan sonra, başlatmak veya kapatmak için on/SET düğmesine basın.

8, tüm ayarlanabilir parametreler güç kapalı saklanabilir.

 

3.2 detaylı operasyon

1, potansiyometre çalışması

Potansiyometre, yük deşarj akımını ayarlamak için kullanılır, saat yönünde dönüş, akım değeri artar ve saat yönünün tersine dönüş akımı değeri azalır.

2, düğme operasyonu detaylı 
Diğer Özellikler
Stok KoduELK-01258
MarkadomiRobot
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.