• Tüm Kategoriler
    • ST-ST MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m

      ST-ST MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m
      ST-ST MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 21
      Fiyat:
      3,18 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%10,4) :
      2,85 USD + KDV
      Kazancınız 0,33 USD
      KDV Dahil:
      24,86 TL
      24.86 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      ST - ST Multimode 62.5/125 Simplex FO Patchcord L:1m

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino Blue Pearl Series
      A Connector / Konnektör   ST/PC
      B Connector / Konnektör  ST/PC
      Cable Diameter / Kablo Çapı 1.8mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber Multimode 62.5/125um
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB

      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


      Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-60002
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar
      Kutu-13_Kutu-14


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.