Alışveriş Sepetim

SparkFun Kablosuz Motor Sürücü Kartı

Fiyat:
26,16 USD + KDV
KDV Dahil:
561,81 TL
100,61 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün KargoSparkFun ın üretmiş olduğu Kablosuz Motor Sürücü Kartı ile Arduino tabanlı projelerinize motorlar, Sensörler ve diğer elektronik komponentleri bağlamak artık çok kolay! Bu kartın kalbinde Toshiba TB6612FNG H-köprü motor sürücü entegresi bulunmaktadır ve bu entegre ile iki adet DC motoru çift saat yönü veya tersinde sürebilir ve elektronik olarak frenleyebilirsiniz. TB6612FNG entegresi her kanal için 1.2A akıma ve 13V gerilime kadar motor sürebilir buda çeşitli güçlerdeki hobi motorlarını sürebileceğiniz anlamına gelir. Her bir giriş çıkış pini servo stilinde kart üzerine dağılmış durumdadır ve PWR ve GND bağlantıları ile 3 pinli servo kablolarını kolaylıkla bağlayabilirsiniz.
 
Kart üzerinde bulunan dahili kayar anahtarlar sayesinde, motor ve servo gücünü regüle edilmiş Arduino çıkışından alabilir, VIN, kart üzerindeki güç jakına bağlı olan tamamen ayrı bir beslemeden de güç alabilir. Birden fazla motor bağlayacak iseniz veya motorunuz 5V gerilimden fazlasına ihtiyacı var ise bu özellikle oldukça işinize yarayacaktır.
 
Bu sürücü kartı I2C pinleri ve dahili XBee soketine sahiptir. Bu sayede XBee tabanlı uzaktan kumandalı arabanızı yapabilirsiniz. Basitçe XBee modülünü sürücüye yerleştirin ve artık küçük otonom robotları veya uzaktan kumandalı araçları control edecek sisteme sahipsiniz.
 
 
Özellikler:
 

  • TB6612FNG H-köprü Motor Sürücüsü
  • XBee Yuvası
  • I2C Pinleri
  • Arduino R3 düzeninde

 

Dökümanlar:

 -------------------------------------------------------------------Description:
 The SparkFun Wireless Motor Driver Shield is designed to make connecting motors, sensors and other components to your Arduino-based project as fast and easy as possible. The heart of the Wireless Motor Driver Shield is the Toshiba TB6612FNG H-Bridge Motor Driver, which allows the shield to control two DC motors at once, both CW and CCW, and to brake electronically. The TB6612FNG H-Bridge is rated up to 1.2A per channel at 13V, which means it will drive a fair variety of hobby motors ranging in power. Each of the GPIO pins is broken out on a “servo-style” header field with PWR and GND to allow you to easily connect devices using a 3-pin servo cable.

Using the onboard slide switches, the motor power and servo power rail can be connected to the Arduino’s regulated voltage, VIN, or a completely separate power supply attached to the shield’s barrel jack. This feature makes the SparkFun Wireless Motor Driver Shield ideal if you are connecting multiple servos and need more than 5V to your robotics project!

This shield also includes an I2C pin-out and a built-in XBee socket, making it perfect for setting up an XBee-based remote control. Simply plug an XBee module into the socket on the shield, and you have the control system for a simple remote control rover or small autonomous robot!

GET STARTED WITH THE WIRELESS MOTOR DRIVER SHIELD GUIDE

 

 

Features:

  • TB6612FNG H-Bridge Motor Driver
  • XBee Socket
  • I2C Header
  • Arduino R3 Layout
 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-DEV14285
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.