Alışveriş Sepetim
22,6
24,3

Sparkfun Esp8266 Geliştirme Kartı Headerlı

Fiyat:
22,24 USD + KDV
KDV Dahil:
593,02 TL
106,20 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo
 
SparkFun ESP8266 Thing Dev Board - entegre bir FTDI USB-Seri yongası ile sadece ESP8266 etrafında tasarlanmış bir geliştirme kartıdır. ESP8266, uygun maliyetli ve çok yetenekli WiFi özellikli bir mikro denetleyicidir. Herhangi bir mikrodenetleyici gibi, LED'leri kırpmak, röleleri tetiklemek, sensörleri izlemek veya kahve makinelerini otomatikleştirmek için programlanabilir. Entegre bir WiFi denetleyicisi ile ESP8266, hemen hemen her internet bağlantılı proje için tek noktadan bir alışveriş merkezidir. Hepsini kapatmak için ESP8266 kullanımı inanılmaz derecede kolaydır; Arduino'da yazılım geliştirilebilir ve basit bir seri arayüz üzerinden yüklenebilir. ESP8266 Thing Development Board, modülün tüm pinlerini önceden lehimlenmiş başlıklarla ayırır ve USB-seri dönüştürücü, çipi programlamak için herhangi bir çevre bileşenine ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Sadece bir USB kablosunu takın, Arduino kart tanımlarını indirin ve IoT-ing'i başlatın.

Neden isim? Nesnelerin İnterneti (IoT) projeniz için mükemmel bir temel oluşturması nedeniyle onu “Thing” olarak adlandırıyoruz. The Thing, bir LED'i, phant.io ile veri göndermeye kadar her şeyi yapar ve herhangi bir mikrodenetleyici gibi programlanabilir. ESP8266 Arduino eklentisini kurarak Thing'i Arduino IDE üzerinden programlayabilirsiniz.
 
ESP8266 Thing Geliştirme Board'u, nispeten basit bir karttır. Pinler, iki paralel, breadboard uyumlu satırlara ayrılmıştır. USB konektörü, isteğe bağlı bir güç kaynağı girişinin yanında bulunur ve ESP8266'ya giden gücü kontrol eden bir ON / OFF anahtarı - bunun yanında bulunur. Ve kartın içine doğru olan LED'ler, güç, şarj ve IC'nin durumunu gösterir. ESP8266’nın maksimum voltajı 3,6V’dur, bu nedenle Thing’in IC’ye güvenli ve tutarlı bir voltaj sağlamak için yerleşik bir 3.3V regülatörü vardır. Bu, ESP8266’nın I / O pinlerinin de 3.3V’de çalıştığı anlamına gelir; IC'ye giden 5V sinyallerini düz bir şekilde kaydırmanız gerekir. Eğer projeniz USB'den başka bir güç kaynağı gerektiriyorsa, Thing Dev Board 2-pin JST, 2-pin 3.5mm vidalı terminal ya da basit bir 0.1 "-pitch 2-pin header için ayak izleri içerir. Orijinal ESP8266 Thing'in aksine, ESP8266 Thing Dev Board'un dahili bir LiPo şarj cihazı yoktur.
 
Thing Dev Board bile varsayılan WiFi anteni olarak bir PCB izleme anteni içerir. Bu maliyet etkin ve gerçekten iyi çalışıyor! Daha hassas bir anten bağlamanız gerekiyorsa veya bir muhafazanın dışına yönlendirmeniz gerekiyorsa, kartta bir U.FL konektörü de bulunmaktadır. U.FL konektörünün çalışmasını sağlamak için bazı lehimleme gerekli olacaktır, ancak talimatlar, dev kurulumu için yazdığımız Bağlantı Kılavuzunda bulunabilir.

Not: SparkFun ESP8266 Thing Geliştirme Kartınızı denemek için birkaç Örnek Eskiz sağladık. Bu eskizler aşağıdaki Dökümanlar bölümünde bulunan Hookup Rehberinde bulunabilir!
 

Özellikler:
 

  • All module pins broken out
  • Onboard FTDI USB-to-Serial
  • 802.11 b/g/n
  • WiFi Direct (P2P), soft-AP
  • Integrated TCP/IP protocol stack
  • Integrated TR switch, balun, LNA, power amplifier and matching network
  • Integrated PLLs, regulators, DCXO and power management units
  • Integrated low-power 32-bit CPU could be used as application processor
  • +19.5dBm output power in 802.11b mode
  • Pre-Soldered Headers

 

Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-WRL13804
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.