Alışveriş Sepetim

SC-E2000/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:10m

Fiyat:
36,65 USD + KDV
KDV Dahil:
793,58 TL
142,12 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

SC - E2000 Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:10m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino Blue Pearl Series
A Connector / Konnektör   SC/UPC
B Connector / Konnektör  E2000/APC
Cable Diameter / Kablo Çapı 3.0mm / Simplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB
Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00420
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.