• Tüm Kategoriler
    • SC/APC-FC/APC SM G652D Duplex F/O Patchcord L:2m

      SC/APC-FC/APC SM G652D Duplex F/O Patchcord L:2m
      SC/APC-FC/APC SM G652D Duplex F/O Patchcord L:2m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 56
      Fiyat:
      7,05 USD + KDV
      KDV Dahil:
      66,15 TL
      66.15 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      SC/APC - FC/APC Singlemode G652D Dublex FO Patchcord L:2m

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino Blue Pearl Series
      A Connector / Konnektör   SC/APC
      B Connector / Konnektör  FC/APC
      Cable Diameter / Kablo Çapı  2.0mm / Dublex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.40 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB

      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


      Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-00426
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar
      Kutu-44


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.