Alışveriş Sepetim
33,55
36,55

MPO-SC SM G652D 12 Fiber Ribbon Patchcord L:1m

Fiyat:
59,40 USD + KDV
KDV Dahil:
2.391,44 TL
Havale / EFT:
2.348,39 TL
448,24 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

MPO/PC-SC/PC SM 9/125 G652D PVC 12 Fiber Ribbon L:1m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino 
A Connector / Konnektör   MPO/UPC
B Connector / Konnektör  SC/UPC
Fiber pcs / Fiber Sayısı  12
Cable Sheath / Kablo Kılıf  PVC
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.40 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. -55 dB

 

Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.

 

Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00408
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.