• Tüm Kategoriler
    • MPO-SC SM G652D 12 Fiber Ribbon Patchcord L:1.5m

      MPO-SC SM G652D 12 Fiber Ribbon Patchcord L:1.5m
      MPO-SC SM G652D 12 Fiber Ribbon Patchcord L:1.5m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 511
      Fiyat:
      61,38 USD + KDV
      KDV Dahil:
      602,84 TL
      602.84 www.domirobot.com
      72,94 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      MPO/PC-SC/PC SM 9/125 G652D PVC 12 Fiber Ribbon L:1.5m

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino 
      A Connector / Konnektör   MPO/UPC
      B Connector / Konnektör  SC/UPC
      Fiber pcs / Fiber Sayısı  12
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  PVC
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.40 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. -55 dB

       

      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-00407
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar
      Kutu-5


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.