Alışveriş Sepetim
33,55
36,55

Lilypad USB Plus - Orjinal ürün

Fiyat:
36,63 USD + KDV
KDV Dahil:
1.474,72 TL
Havale / EFT:
1.448,18 TL
276,41 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün KargoLilyPad USB Plus, Arduino bootloader ile bir ATmega32U4 tarafından kontrol edilebilen bir dikişli elektronik mikro kontrol panosu.

Yerleşik bir güç kaynağı JST (ve şarj devresi) ve LilyPad USB Plus'ı bir mikro USB kablosu olarak programlamanız için ihtiyacınız olan ekstra donanım parçasına sahip bir açma / kapama anahtarına sahiptir. Ayrıca, bir çubuk grafik olarak davranmak için altı beyaz LED ile birlikte panonun ölü ortasına bir RGB LED ekledik. LilyPad USB Plus, bir şeyleri basit tutarak ve bir güç kaynağını dikme ihtiyacını ortadan kaldırırken daha fazla çalışma alanı sağlayarak bir sonraki dikişli projenizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. İletken iplik ile bileşenleri bağlamak için on dört dikiş sekmesi vardır. Bu sekmelerin dördü, LilyPad sensörlerinin ve aksesuar kartlarının gücünü ve topraklamasını ve on adet giriş / çıkış (I / O) için ayrılmıştır. Referans için, her dikme sekmesinde adı ve ATmega32U4 çipinin merkezinde bulunan pin numarası ile yakın bir etiket bulunur.


Özellikler:
 

  • USB port for connecting to a computer.
  • Two sets of power (+) and ground (-) sew tabs.
  • Built-in RGB LED attached to pins 12 ®, 13 (G), and 14 (B).
  • A row of six white LEDs attached to pins 15-20.
  • Charging circuit for single-cell (3.7V) Lithium-Polymer batteries.


Dökümanlar:
 ---------------------------------------------------------------------


This is the LilyPad USB Plus, a sewable electronics microcontroller board controlled by an ATmega32U4 with the Arduino bootloader. It has a built in power supply JST (and recharge circuit) and an on/off switch with the only extra piece of hardware you need to program the LilyPad USB Plus being a micro-USB cable. We?ve also added an RGB LED in the dead-center of the board along with six white LEDs to act as a sort of bar graph. The LilyPad USB Plus was designed to streamline your next sewable project by keeping things simple and giving you more room to work while eliminating the need to sew a power supply.

It has fourteen sew tabs for connecting components with conductive thread. Four of these tabs are reserved for connecting power and ground of LilyPad sensors and accessory boards, and ten are input/output (I/O). For reference, each sew tab has a nearby label with its name and the pin number it is connected to on the ATmega32U4 chip at its center.

LilyPad is a wearable e-textile technology developed by Leah Buechley and cooperatively designed by Leah and SparkFun. Each LilyPad was creatively designed to have large connecting pads to allow them to be sewn into clothing. Various input, output, power, and sensor boards are available in the LilyPad line but will also work with most other wearable e-textile lines. They?re even washable!

Please be aware that the Lilypad USB Plus is NOT supported on Windows 7/8 due to a lack of support drivers for those specific OS?s.

Note: A portion of this sale is given back to Dr. Leah Buechley for continued development and education in e-textiles.


 

GET STARTED WITH THE LILYPAD USB PLUS GUIDE

 

Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-DEV14631
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ürün Etiketleri


 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.