Alışveriş Sepetim

LC-LC SM G652D Simplex F/O Patchcord L: 20m

Fiyat:
14,50 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%34,8) :
9,45 USD + KDV
Kazancınız 5,05 USD
KDV Dahil:
202,95 TL
36,34 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda

LC - LC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:20m

 
Manufacturer / Üretici  Huber+Suhner
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Huber+Suhner
A Connector / Konnektör   LC/UPC
B Connector / Konnektör  LC/UPC
Cable Diameter / Kablo Çapı  2.0mm / Simplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB

 

Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00447
MarkaHuber+Suhner
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.