• Tüm Kategoriler
    • LC-LC SM G652D Simplex F/O Patchcord L: 15cm

      LC-LC SM G652D Simplex F/O Patchcord L: 15cm
      Görsel 1
      DomiPuan : 11
      Fiyat:
      1,70 USD + KDV
      İndirimli Fiyat (%12,4) :
      1,49 USD + KDV
      Kazancınız 0,21 USD
      KDV Dahil:
      13,10 TL
      5.0 1
      13.10 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      LC - LC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:15cm

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino Blue Pearl Series
      A Connector / Konnektör   LC/UPC
      B Connector / Konnektör  LC/UPC
      Cable Diameter / Kablo Çapı  1.8mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB

       

      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.
       
      Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-00410
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.