Alışveriş Sepetim

LC-LC MM 62,5/125 Duplex F/O Patchcord L:20m

Fiyat:
8,91 USD + KDV
KDV Dahil:
192,93 TL
34,55 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

LC - LC Multimode 62.5/125 Duplex FO Patchcord L:20m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino Blue Pearl Series
A Connector / Konnektör   LC/UPC
B Connector / Konnektör  LC/UPC
Cable Diameter / Kablo Çapı 1.8mm / Duplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber Multimode 62.5/125um
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB


Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-60010
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.