Alışveriş Sepetim
33,2
35,2

Flip-Pin (14 Pin)

Fiyat:
1,50 USD + KDV
KDV Dahil:
59,76 TL
Havale / EFT:
58,56 TL
Aynı Gün Kargo

AÇIKLAMA

Flip-Pin'ler, ara panonuza başlık eklemenin harika yeni bir yoludur. Fliptronics tarafından tasarlanan Flip-Pinler, bir PCB'ye lehimlenebilen ve mümkün olduğu kadar IC pinine benzeyen ve hareket eden Üçüncü nesil Entegre Devre (IC) pinleridir. Benzersiz plastik hizalayıcı ile pimler, 0,062" lehim kuyruğu açıkta olacak şekilde 0,100" ayrı tutulur.

14 pimin her biri, lehimleme sırasında hizalı kalmalarını sağlamak için siyah plastik bir kılıfla birlikte gelir. Lehimlendikten sonra manşon çıkarılır ve elinizde bir devre tahtasına veya IC soketine kolaylıkla sığabilecek başlıklar kalır. 14 pinin hepsine ihtiyacınız yoksa sorun değil! Plastik manşonu ihtiyaç duyulan pin sayısına kadar kesmeniz yeterlidir. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa 8 pinli ve 20 pinli uzunluklar da sunuyoruz ve bunlar daha da uzun uzunluklar için kolayca iki katına çıkarılabilir.ÖZELLİKLER


Description:
 Flip-Pins are a fantastic new way to add headers to your breakout board. Designed by Fliptronics, Flip-Pins are the third generation of the Integrated Circuit (IC) pins that can be soldered into a PCB and that look and act as much like an IC pin as possible. With the unique plastic aligner, the pins are held 0.100" apart, with a 0.062" solder tail exposed.

Each of the 14 pins comes in a black plastic sleeve, to keep them aligned while soldering. Once soldered, the sleeve gets removed, and you are left with headers that can easily fit into a breadboard or IC socket with the greatest of ease. If you don?t need all 14 pins, that?s fine! Simply cut the plastic sleeve down to the number of pins needed. If you need more, we also offer 8-pin and 20-pin lengths, and these can easily be doubled up for even longer lengths.

A significant feature of Flip-Pins is that their width (0.020") is the same as traditional Dual-Inline-Package (DIP) IC pins, and so Flip-Pins are directly compatible with standard breadboards. Many people use header pins, which are square, to connect their PCBs to breadboards and are unaware that header pins damage the breadboard because they are wider than standard DIP pins.

Note: After soldering, the Flip-Pin will be near flush with the upper side of the PCB. Don?t worry; this is normal and is the desired effect.


Documents:

 
Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-COM14086
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar
4cf3d5f1-95e5-448a-92af-4ac4d368f642

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.