Alışveriş Sepetim

E2000/APC-E2000/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:7m

Fiyat:
43,13 USD + KDV
İndirimli Fiyat (%10) :
38,81 USD + KDV
Kazancınız 4,32 USD
KDV Dahil:
840,35 TL
150,49 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

E2000/APC - E2000/APC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:7m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino Blue Pearl Series
A Connector / Konnektör   E2000/APC
B Connector / Konnektör  E2000/APC
Cable Diameter / Kablo Çapı 3.0mm / Simplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB


Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00423
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.