• Tüm Kategoriler
    • Diamond E2000/APC-ST SM G652D Duplex F/O Patchcord L:50m

      Diamond E2000/APC-ST SM G652D Duplex F/O Patchcord L:50m
      Diamond E2000/APC-ST SM G652D Duplex F/O Patchcord L:50m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 761
      Fiyat:
      105,00 EUR + KDV
      İndirimli Fiyat (%20) :
      84,00 EUR + KDV
      Kazancınız 21,00 EUR
      KDV Dahil:
      898,23 TL
      898.23 www.domirobot.com
      108,68 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Not: Ürün fotosu temsili olup adaptör dahil değildir. Kablo Çapı 3mm dir.

       

      E2000 - ST SM G652D Duplex FO Patchcord L:50m

       
      Teknik Döküman - Diamond E2000
      Teknik Döküman - Diamond ST
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-00446
      MarkaDiamond
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.