• Tüm Kategoriler
    • Corning FC-FC MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m

      Corning FC-FC MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m
      Corning FC-FC MM 62,5/125 Simplex F/O Patchcord L:1m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 25
      Fiyat:
      3,10 USD + KDV
      KDV Dahil:
      29,76 TL
      29.76 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      FC - FC Multimode 62.5/125 Simplex FO Patchcord L:1m

       
      Manufacturer / Üretici  Corning
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Corning
      A Connector / Konnektör   FC/UPC
      B Connector / Konnektör  FC/UPC
      Cable Diameter / Kablo Çapı 3.0mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber Multimode 62.5/125um
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.30 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. -45 dB
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-60011
      MarkaCorning
      Stok DurumuVar
      Kutu-53


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.