• Tüm Kategoriler
    • Corning E2000/APC SM G652D F/O Pigtail L:3m

      Corning E2000/APC SM G652D F/O Pigtail L:3m
      Corning E2000/APC SM G652D F/O Pigtail L:3m
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 175
      Fiyat:
      18,00 EUR + KDV
      KDV Dahil:
      205,92 TL
      205.92 www.domirobot.com
      24,91 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Not : Ürün fotoğrafı temsili olup kablo çapı 0.9mm dir.


      E2000/APC Singlemode G652D Pigtail L:3m

       
      Manufacturer / Üretici  Corning
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Corning
      Connector / Konnektör   E2000/APC
      Cable Diameter / Kablo Çapı  0.9mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.4 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB


      Teknik Döküman

       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPIG-00009
      MarkaCorning
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.