Alışveriş Sepetim
33,55
36,55

Corning E2000/APC - SC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:10m

Fiyat:
35,78 USD + KDV
KDV Dahil:
1.440,50 TL
Havale / EFT:
1.414,57 TL
270,00 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo


E2000/APC - SC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:10m


Teknik Döküman - E2000/APC & SC/UPC


 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00444
MarkaCorning
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.