Alışveriş Sepetim

Corning E2000/APC - SC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:10m

Fiyat:
35,78 USD + KDV
KDV Dahil:
774,74 TL
138,74 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo


E2000/APC - SC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:10m


Teknik Döküman - E2000/APC & SC/UPC


 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00444
MarkaCorning
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.