• Tüm Kategoriler
    • Alcatel Lucent SFP-10G-LR 10 Gigabit optical transceiver SFP+

      Alcatel Lucent SFP-10G-LR 10 Gigabit optical transceiver SFP+
      Alcatel Lucent SFP-10G-LR 10 Gigabit optical transceiver SFP+
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 46.465
      Fiyat:
      6.500,00 USD + KDV
      KDV Dahil:
      54.829,00 TL
      54829.00 www.domirobot.com
      6.633,70 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      10 Gigabit optical transceiver SFP+). Supports monomode fiber over 1310nm wavelength nominal) with an LC connector. Typical reach of 10Km 



       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSFP-10G-LR
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.