• Tüm Kategoriler
  • Zamanlayıcılı Röle Modülü (LCD Ekranlı)

   Zamanlayıcılı Röle Modülü (LCD Ekranlı)
   Zamanlayıcılı Röle Modülü (LCD Ekranlı)
   Zamanlayıcılı Röle Modülü (LCD Ekranlı)
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   DomiPuan : 53
   Fiyat:
   6,42 USD + KDV
   KDV Dahil:
   62,79 TL
   62.79 www.domirobot.com
   8,26 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Aynı Gün Kargo
   AÇIKLAMA

    
   7 farklı fonksiyonu bulunan zaman ayarlı röle modülüdür. Üzerindeki 5V Micro USB girişinden yada klamenslerden beslenebilir. Bir çok akıllı projede kullanılabilir. 0.1 saniye ve 9999 dakika arası süre ayarı yapılabilir.

   Modül üzerindeki set tuşuna basılı tutularak set etme arayüzü açılır. Buradan mod seçilir ve ardından tekrar set'e basılınca süre kısmına geçilir. Bu ekranda stop tuşuna basılarak zamanın birimi değiştirilebilir. Gerekli parametreler girildikten sonra set tuşuna basılı tutularak kaydedilir. Bağlantı şeması aşağıdaki gibidir.


            

    
   MODLAR

    
   • P1: Tetikleme verildikten sonra belirlenen süre boyunca röleyi açar, süre bittiğinde ise röle kapanır. Tekrar tetiklense de süre dolana kadar röle kapanmaz ve süre değişmez.
   • P2: Tetikleme verildikten sonra belirlenen süre boyunca röleyi açar, süre bittiğinde ise röle kapanır. Tekrar tetiklense süre tekrar başa döner. Örneğin 10 saniye belirlediniz ve 5.saniyede tetiklediniz süre tekrar 10 saniye olur.
   • P3: Tetikleme verildikten sonra belirlenen süre boyunca röleyi açar, süre bittiğinde ise röle kapanır. Tekrar tetiklenirse süre başa döner ve röle sıfırlanır çalışma durur.
   • P4: OP olarak rölenin açık kalma süresi girilir. Set edildikten sonra CL değerine ise kapalı kalma süresi girilir. Tetiklendikten sonra CL değeri kadar kapalı kalan röle açılır ve OP değeri kadar açık kalır. Tekrar tetiklense de süre dolana kadar tetiklenmeye devam eder.
   • P5: OP olarak rölenin açık kalma süresi ardından CL olarak rölenin kapalı kalma süğresi girilir. Ardından çıkan LP değeri ise bu döngünün kaç kez tekrarlanacağıdır. Örneğin OP 2 sn CL 3s ve LP 2 girilirse, 2sn açık kalan röle 3sn kapalı kalacaktır. Ardından tekrar 2sn açılıp 3sn kapalı kalacaktır ve çalışma duracaktır. Eğer çalışma esnasında tetiklenirse çalışma durur ve başa döner.
   • P6: P5'in aynısıdır. Tek farkı tetikleme yapılsa da işlem durmaz.
   • P7: Bu modda bir süre girilse dahi tetikleme sinyali sürekli geldiği sürece röle açılır ama süre azalmaz. Sinyal kesildiği anda röle açık kalmaya devam eder ve süre başlar. Bittiğinde ise röle kapanır.
    


    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduELK-00726
   MarkadomiRobot
   Stok DurumuVar

   İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

   Ürün Etiketleri   Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
   Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
         


    
   Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
   YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
   Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
       Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
            
     

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.