Alışveriş Sepetim

SC/UPC SM G652D F/O Pigtail L:1.2m

Fiyat:
0,80 USD + KDV
KDV Dahil:
17,32 TL
2



SC/UPC Singlemode G652D Pigtail L:1.2m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino Blue Pearl Series
Connector / Konnektör   SC/UPC
Cable Diameter / Kablo Çapı  0.9mm / Simplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.4 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB

 

Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.

Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.
Diğer Özellikler
Stok KoduPIG-00005
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.