• Tüm Kategoriler
    • SC-SC/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:1m

      SC-SC/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:1m
      SC-SC/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:1m
      SC-SC/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:1m
      Görsel 1
      Görsel 2
      Görsel 3
      DomiPuan : 21
      Fiyat:
      2,54 USD + KDV
      KDV Dahil:
      24,95 TL
      5.0 1
      24.95 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      SC - SC/APC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:1m

       
      Manufacturer / Üretici  Domino
      Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
      Product Series  Domino 
      A Connector / Konnektör   SC/UPC
      B Connector / Konnektör  SC/APC
      Cable Diameter / Kablo Çapı  1.8mm / Simplex
      Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
      Fiber  Singlemode ITU.T G652D
      Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
      Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.40 dB
      Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB


      Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


      Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduPTC-00438
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.