Alışveriş Sepetim

SC-SC/APC SM G652D Simplex F/O Patchcord L:1m

Fiyat:
2,54 USD + KDV
KDV Dahil:
55,00 TL
9,85 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo

SC - SC/APC Singlemode G652D Simplex FO Patchcord L:1m

 
Manufacturer / Üretici  Domino
Manufacturing Set / Üretim Şekli  Telcordia GR.326 Issue.4 Compliance Product
Product Series  Domino 
A Connector / Konnektör   SC/UPC
B Connector / Konnektör  SC/APC
Cable Diameter / Kablo Çapı  1.8mm / Simplex
Cable Sheath / Kablo Kılıf  LSZH
Fiber  Singlemode ITU.T G652D
Test   %100 IL&RL Test w/continuity test
Typical Insertion Loss (IL)  Max. 0.40 dB
Typical Return Loss (RL)  Min. 70 dB


Bu ürün firmamız tarafından üretilmektedir.


Üretici Notu : Ürünler genellikle stoklarımızda mevcuttur. Ancak stok olmayan ürünler 2-3 gün içinde üretimden teslim edilir. +500 Miktarlarda üretim süresi 2 ile 15 güne kadar uzayabilir.

 
Diğer Özellikler
Stok KoduPTC-00438
MarkaDomino Electronics
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.