• Tüm Kategoriler
    • LC Quad SM Adaptör

      LC Quad SM Adaptör
      LC Quad SM Adaptör
      Görsel 1
      Görsel 2
      Ürün Stoklara Girince Haber Almak İster misiniz?

      Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

      LC-FC SX Hibrit Adaptör
      45,00 USD + KDV
      440,81 TL
      LC-MU SX Hibrit Adaptör
      6,45 USD + KDV
      63,18 TL
      ST-FC SX Hibrit Adaptör
      6,45 USD + KDV
      63,18 TL


      LC couplers are designed for mounting in panels with rectangular cutouts. These compact, space saving adapters feature either ceramic or bronze alignment sleeves which provide precision mating for both Multimode and Single Mode applications. The couplers use the same panel cut out as a duplex SC coupler but provide twice as many ports.

       

      Diğer Özellikler
      Stok KoduADP-02003
      MarkaDomino Electronics
      Stok DurumuStokta Yok.


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.