• Tüm Kategoriler
    • Four channel 40-Gigabit QSFP-40G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-40G-SR

      Four channel 40-Gigabit QSFP-40G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-40G-SR
      Four channel 40-Gigabit QSFP-40G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-40G-SR
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 68.826
      Fiyat:
      8.411,04 USD + KDV
      KDV Dahil:
      81.214,51 TL
      81214.51 www.domirobot.com
      9.826,05 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      Four channel 40-Gigabit QSFP. 850nm wavelength with an MNO connector type. Transmission distance of 10 km


      Maximum Power Consumption        1.5 W
      Optical Power Output                 -7.0 to +2.3 dBm
      Receiver Sensitivity                   -5.4 dBm
      Standards Supported                  802.3ba, QSFP+ MSA
      Connections Supported                40GBase-SR4

      Teknik Dökümantasyon İçin Tıklayınız
      Diğer Özellikler
      Stok KoduQSFP-40G-SR
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.