• Tüm Kategoriler
    • Four channel 100-Gigabit QSFP-100G-LR4 + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-100G-LR4

      Four channel 100-Gigabit QSFP-100G-LR4 + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-100G-LR4
      Four channel 100-Gigabit QSFP-100G-LR4 + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise QSFP-100G-LR4
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 455.501
      Fiyat:
      59.875,20 USD + KDV
      KDV Dahil:
      537.490,69 TL
      537490.69 www.domirobot.com
      Aynı Gün Kargo

      Four channel 100-Gigabit QSFP28 Optical Transceiver. 1310nm wavelength with an LC connector type. Transmission distance of 10 km


      Maximum Power Consumption        3.5 W
      Optical Power Output                 -4.3 to +4.5 dBm
      Receiver Sensitivity                   -8.6 dBm
      Standards Supported                  802.3ba, QSFP28+ MSA
      Connections Supported                100GBase-LR4

      Teknik Dökümantasyon İçin Tıklayınız
      Diğer Özellikler
      Stok KoduQSFP-100G-LR4
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.