Alışveriş Sepetim
33,55
36,55

Creality Sermoon D3 3D Yazıcı

Ürün Stoklara Girince Haber Almak İster misiniz?

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

AÇIKLAMALAR
 

Creality Endüstriyel Sınıfta yer alan yeni ürün Sermoon D3.

Güncel üretim ve prototipleme modelleri arasında yer alan 3B yazıcılar günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Pazarda daha çok giriş seviyesindeki yazıcılarla yüksek performans sergileyen marka olarak bilinen Creality, artık endüstriyel alandada yenilikçi tasarımları ile sektöre yön vermeye devam ediyor.

Creality’den yapılan açıklamalarda, “Sermoon D1 genel yapısını göz önünde aldık. Daha üst seviye endüstriyel filamentleri basabilen aynı zamanda Sermoon D1 baskı kalitesine sahip, benzer baskı hacimi sunabilen endüstriyel bir ürün olarak Sermoon D3 tasarladık.” 

Çin menşeli 3B yazıcı üreticisi Creality, yeni Sermoon D3 yazıcılarını üretirken Alman menşeli BASF firmasının 3B yazıcı ar-ge departmanı olan Forward AM’nin üretmiş olduğu HP-Ultra hammaddeler ile test ederek en iyi yüzey kalitesi ve en yüksek performansı sergilemesi için çalışmışlar.

Her türlü şartta yüksek performansı gösterebilmesi için yapılan çalışmaları creality şu şekilde bizlere sıralamış. 

Çelik ana gövde üzerine inşası gerçekleştirilen şaside sigma profiller ile kabin yapısı oluşturulmuş.

Üst tarafta yer alan X/Y eksenlerinin bağlantılarının yapıldığı gövde, uzay sanayinde kullanılan özel bir alüminyum malzemeden oluşmaktadır.

Z ekseninde yer alan lineer krom miller, 16mm çapa sahip millerden kullanılmış. Bu sebeple daha stabil Z eksen performansı göstermesi hedeflenmiştir.

Güncel modellerinde yer alan çift dişli “Sprite Extruder” daha da geliştirilmiş bir biçimde sisteme entegre edilmiş.

Sistemde 300C° kadar ısınabiliyor. Kullanılan “copper alloy + titanium” barel dedikleri termal verimliliği daha yüksek özel barel de yer almaktadır. Bu sayede sistem sürekli stabil ısı dengesi kurulmuştur.

Bunlara ek olarak soğutma fanlarında yeniliğe gidilerek daha büyük bir fan sistemine geçilmiş.


 

Güçlü şase temelinin üst kısmında yer alan X/Y eksenlerinde kullanılan materyallerin bir çok kısmı CNC tezgahlarda yüksek hassasiyetli bir biçimde işlenmektedir.

Bu eksenlerde oluşabilecek burkulmaları minimuma indirerek yüksek hızlarda yüksek performans gösterebilmesine olanak sağlamaktadır.


 

Birden çok bağlantı seçeneği sunan Sermoon D3 ile Creality Cloud App üzerinden baskılarınızı online olarak dilimleyip hem kablosuz bağlantı yoluyla hemde RJ45 ethernet portu üzerinde baskılarınızda başlatabiliyorsunuz.

Bunların haricinde yazıcı içerisinde yer alan tümleşik kamera sistemi sayesinde anlık izleyebilirken baskılarınızı timelaps video olarak kaydedebilmektesiniz.

Uyarı: Ürün tarafınıza orijinal kutusunda açılmadan gönderildiği için güç kontrolü tarafımızca yapılamamaktadır. Doğru güç ayarında çalıştırılmazsa ürün zarar görebilir. Fişe takmadan önce voltaj ayarının 230V'ta olduğunu kontrol etmenizi öneririz. Yanlış kullanımdan dolayı bozulan ürünler garanti kapsamında değildir.
 

ÖZELLİKLER
Uyarı: Ürün tarafınıza orijinal kutusunda açılmadan gönderildiği için güç kontrolü tarafımızca yapılamamaktadır. Doğru güç ayarında çalıştırılmazsa ürün zarar görebilir. Fişe takmadan önce güç ayarının 220V'ta olduğunu kontrol etmenizi öneririz. Yanlış kullanımdan dolayı bozulan ürünler garanti kapsamında değildir.

VİDEOLAR

 

 

Diğer Özellikler
Stok KoduCNC-03049
MarkaCreality
Stok DurumuStokta Yok.

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.