• Tüm Kategoriler
    • Alcatel Lucent ISFP-GIG-SX 1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver

      Alcatel Lucent ISFP-GIG-SX 1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver
      Alcatel Lucent ISFP-GIG-SX 1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 6.497
      Fiyat:
      735,00 USD + KDV
      KDV Dahil:
      7.666,85 TL
      7666.85 www.domirobot.com
      1.008,11 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports multimode fiber over 850nm wavelength (nominal) with an LC connector. Typical reach of 300m on 62.5/125 ,m MMF or 550m on 50/125 ,m MMF. 

       


       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduISFP-GIG-SX
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.