• Tüm Kategoriler
    • Alcatel Lucent ISFP-GIG-LX 1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver

      Alcatel Lucent ISFP-GIG-LX 1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver
      Alcatel Lucent ISFP-GIG-LX 1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 9.447
      Fiyat:
      1.135,00 USD + KDV
      KDV Dahil:
      11.147,26 TL
      2.0 1
      11147.26 www.domirobot.com
      1.348,69 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA). Supports single mode fiber over 1310nm wavelength (nominal) with an LC connector. Typical reach of 10 Km on 9/125 ,m SMF. 
       



       
      Diğer Özellikler
      Stok KoduISFP-GIG-LX
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar


      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.