• Tüm Kategoriler
  • Actobotics ActoBitty 2

   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Actobotics ActoBitty 2
   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   Görsel 4
   Görsel 5
   Görsel 6
   Görsel 7
   Görsel 8
   Görsel 9
   Görsel 10
   Görsel 11
   Görsel 12
   Görsel 13
   Görsel 14
   DomiPuan : 289
   Fiyat:
   36,96 USD + KDV
   KDV Dahil:
   341,14 TL
   341.14 www.domirobot.com
   Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda   ASSEMBLY INSTRUCTIONS    
   Actobotics'in ActoBitty 2'sidir. Mükemmel bir başlangıç robotik kitidir. Bu küçük kit, bir kez monte edildiğinde, bir Arduino ile hemen hemen kullanmaya başlayabileceğiniz küçük bir robotik platform yaratır! Bu kitin içinde, bu küçük robot platformunu oluşturmak için gereken tüm mekanik parçaları ve motorları bulacaksınız.
    
   Bu kitin içerisindeki alüminyum şasi, hızlı ve kolay kişiselleştirme için tüm Actobotics bileşenlerini kabul ederken, yenilikçi “geçmeli” Arduino kanal montaj aparatları, bir Arduino Uno veya Arduino Mega kartını sorunsuz bir şekilde takmayı kolaylaştırıyor! Aşağıdaki Önerilen Ürünler bölümünde, bu platformu Arduino olmadan sürmeyi tercih ederseniz bir Raspberry Pi kanal montajı da bulacaksınız.

   Bu kitte ayrıca, birleştirildiğinde, fantastik çekiş, denge ve dayanıklılık sağlayan iki adet 2 ” çapında lastik tekerlek ve alüminyum göbek tahrik tekerlekleri bulacaksınız. ActoBitty 2'nin alt tarafına takılan özel bir Asetal montaj plakası, hat takipçileri, asimetri cihazları veya dahil etmek isteyebileceğiniz başka herhangi bir sensör de dahil olmak üzere çeşitli sensörler için mükemmel bir bağlantı yüzeyi sağlar. ActoBitty hem eğitim ayarları hem de bireysel hobiler için mükemmel!
    
   Actobotics, ekstrüde alüminyum kanallar, dişliler, hassas şaftlar ve bilyalı rulmanlar etrafında kurulmuş bir robotik bina sistemidir. İki standart delik deseni sayesinde neredeyse tüm Actobotics bileşenleri sezgisel olarak birbirine bağlanabilir. Geniş bileşen yelpazesi, karmaşık elektromekanik prototiplerin veya bitmiş projelerin bir bina olmasını sağlar.
    
   Not: ActoBitty 2'yi tamamen çalışır hale getirmek için gerekli olan bu sette bulunmayan birkaç öğe: dört adet AA Piller, bir adet Yıldız Başlı Tornavida, bir Arduino Uno veya Arduino Mega ve bir motor sürücüsü.
    

   Kit içeriği:
    

   • 1x Aluminum Channel - 4.50"
   • 2x Micro Gearmotor - 90 RPM
   • 2x Micro Gearmotor - Enclosure
   • 2x Hub - Set Screw (3mm Bore)
   • 2x Precision Disc Wheel - 2" (Clear)
   • 2x Rubber Ring - 1.65"ID x 1/8"W
   • 12x Machine Screw - Socket Head (6-32 ; 3/16")
   • 2x Actobotics Channel Mount - Arduino
   • 2x Acetal Battery Mount
   • 1x Acetal Castor/Sensor Mount
   • 1x Acetal Castor
   • 1x 4 Cell AA Battery Pack
   • 2x Phillips head Screw - 2-32 x 3/16”
   • 1x 1/16” Hex Key
   • 1x 7/64” Hex Key
    

   Dökümanlar:
    


   -----------------------------------------------------------------

   Description: This is the ActoBitty 2 from Actobotics, an easy to assemble starter robotics kit that is perfect for beginning builder. This little kit, once assembled creates a small robotic platform that, with an attached an Arduino, you can start using almost immediately! Inside this kit you will find all the mechanical parts and motors needed to build this little robot platform.   The aluminum chassis included in this kit accepts all Actobotics components for quick and easy customization while the innovative “snap on” Arduino channel mounts make it easy to attach an Arduino Uno or Arduino Mega board without hassle! In the Recommended Products section below you will also find a Raspberry Pi channel mount in case you choose to drive this platform without an Arduino. In this kit you will also find two 2” diameter drive wheels with rubber lips and aluminum hubs that when combined offer fantastic traction, stability, and strength. A custom Acetal mount plate, that attaches to the underside of the ActoBitty 2 provides a perfect attachment surface for a variety of sensors including line followers, accellerometers, or any other sensor you might want to incorporate. The ActoBitty is perfect for both educational settings and individual hobbyists!


   Actobotics is a robotics building system based around extruded aluminum channels, gears, precision shafts, and ball bearings. Thanks to the two standardized hole patterns, nearly all Actobotics components can be intuitively connected together. The wide range of components makes building complex electromechanical prototypes or finished projects a reality.


   Note: A few required items that are not included in this kit that will be required to make the ActoBitty 2 fully operational, including: four AA Batteries, a Phillips Head Screwdriver, a Arduino Uno or Arduino Mega, and a motor driver.

    

     
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduSPA-ROB13047
   MarkaActobotics
   Stok DurumuVar
   Kutu A-181


   Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
   Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
         


    
   Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
   YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
   Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
       Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
            
     

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.