Alışveriş Sepetim

5Kg Ağırlık Sensörü (TAL220B)

Fiyat:
14,63 USD + KDV
KDV Dahil:
314,19 TL
56,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Sınırlı Sayıda
Ağırlık barı, alüminyum alaşımdan üretilmiştir ve 5 Kg kapasiteye sahiptir.

Kablodaki renk kodu şu şekildedir: kırmızı = Exc +, yeşil = Sig +, siyah = Exc- ve beyaz = Sig-. Ayrıca, bu yük hücreleri IP65 koruma sınıfı sunar ve montaj için dört adet M3 boyutlu deliklere sahiptir.
 
Bir elektrik sinyalini 5 Kg basınca (kuvvet) dönüşebilir. Her yük hücresi, çubuğa uygulanan kuvvete karşılık ve orantılı olarak değişen elektrik direncini ölçebilir. Bu göstergeyle, bir nesnenin ne kadar ağır olduğunu, bir nesnenin ağırlığının zamanla değiştiğini ya da bir nesnenin varlığını, bir yüzeye uygulanan zorlanma veya yükü ölçerek hissetmesi gerektiğini projenizzde gösterebilirsiniz.


Özellikler:
 
  • Capacity: 5kg
  • Material: Aluminum-Alloy
  • Parallel Beam Type
  • IP65 Rating
  • 55mm x 12.7mm x 12.7mm, 200mm Wire

Dökümanlar:
 

--------------------------------------------------

This straight bar load cell (sometimes called a strain gauge) can translate up to 5kg of pressure (force) into an electrical signal. Each load cell is able to measure the electrical resistance that changes in response to, and proportional of, the strain (e.g. pressure or force) applied to the bar. With this gauge you will be able to tell just how heavy an object is, if an object’s weight changes over time, or if you simply need to sense the presence of an object by measuring strain or load applied to a surface.

Each straight bar load cell is made from an aluminum-alloy and is capable of reading a capacity of 5kg. These load cells have four strain gauges that are hooked up in a wheatstone bridge formation. The color code on the wiring is as follows: red = Exc+, green = Sig+, black = Exc-, and white = Sig-. Additionally, these load cells offer an IP65 protection rating and features two M5 sized through-holes for mounting purposes.


GET STARTED WITH THE LOAD CELL GUIDE

 

 

 
 
Diğer Özellikler
Stok KoduSPA-SEN14729
MarkaSparkfun
Stok DurumuVar

 
Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
      


 
Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
    Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
         
  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.