• Tüm Kategoriler
    • 25-Gigabit SFP-25G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-SR

      25-Gigabit SFP-25G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-SR
      25-Gigabit SFP-25G-SR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-SR
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 29.538
      Fiyat:
      3.564,00 USD + KDV
      KDV Dahil:
      34.854,93 TL
      34854.93 www.domirobot.com
      4.583,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      25-Gigabit SFP28 Optical Transceiver. 850nm wavelength with an LC connector type.

      Transmission Distance                OM2 - ~20 mOM3 - ~70 mOM4 - ~100 m
      Maximum Power Consumption        1.2 W
      Optical Power Output                 -8.4 to +2.4 dBm
      Receiver Sensitivity                   -5.2 dBm
      Standards Supported                  802.3by, SFP MSA, SFF-8472/8402/8432*/8431*

      Teknik Dökümantasyon İçin Tıklayınız
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSFP-25G-SR
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.