• Tüm Kategoriler
    • 25-Gigabit SFP-25G-LR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-LR

      25-Gigabit SFP-25G-LR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-LR
      25-Gigabit SFP-25G-LR + Optical Transceiver - Alcatel Lucent Enterprise SFP-25G-LR
      Görsel 1
      Görsel 2
      DomiPuan : 69.712
      Fiyat:
      9.266,40 USD + KDV
      KDV Dahil:
      82.260,22 TL
      82260.22 www.domirobot.com
      9.952,57 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
      Aynı Gün Kargo

      25-Gigabit SFP28 Optical Transceiver. 1310nm wavelength with an LC connector type.

      Transmission Distance                ~ 10 km
      Maximum Power Consumption        1.5 W
      Optical Power Output                 -7 to +2 dBm
      Receiver Sensitivity                   -11.3 dBm
      Standards Supported                  802.3by, SFP MSA, SFF-8472/8432*/8431*

      Teknik Dökümantasyon İçin Tıklayınız
      Diğer Özellikler
      Stok KoduSFP-25G-LR
      MarkaAlcatel Lucent
      Stok DurumuVar

      İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler



      Bizi Takip Edin DomiRobot Müşteri Hizmetleri Hızlı Erişim  
      Twitter Hakkımızda Ödeme Seçenekleri Anasayfa  
            


       
      Facebook İletişim Bilgileri Kargo/Teslimat Hakkında Yeni Ürünler
      YouTube Banka Hesapları Kullanım Şartları İndirimdekiler
      Telegram  DomiPuan Sistemi Gizlilik Politikası Sepetim
          Üye Giriş/Yeni Üye İade ve Garanti Şartları Download
               
        

      PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.